Uncategorized

Kerem Hasanoğlu Başarıları

KeremHasanoğlu; ilk, midi ve lise eğitimini TED Ankara Koleji’nde tamamladıktan sonra Bilkent Üniversitesi Ekonomi kısmınü dereceyle bitirmiştir. Başkaca Bilkent Üniversitesi İşletme Haber Yönetimi kısmınde bile eğitim almıştır. Amerikalıın Los Angeles kentinde dünyanın en köklü üniversitelerinden “UCLA (University of California)” bile dil eğitimi almış ve burayı birincilikle bitirerek KeremHasanoğlu Sükseları ‘na yeni bir temeları eklemiştir.
Kerem Hasanoğlu IPA Uluslararası Pediatri Kurumu yönetimi ve toplumsal sorum projeleri alanlarında biröte sükseya imza atmıştır. KeremHasanoğlu Sükseları ‘dan bir öbürü bile IPA Dış İlişkiler Yönetmenü olarak hizmet yapan ilk Türktür. Dış ilişkiler Aracısızörlüğü’nün nezdinde ayrıca geçmişte Türkiye Pediatri Kurumu Koordinatörlüğü üzere önemli pozisyonlarda hizmet yapmıştır.
Kerem Hasanoğlu Sükseları zarfında, şuurlu Dinçler toplumsal sorum projesi öncü rol oynamıştır. Kendisi, gençlerin eğitim ve kültür sahaındaki ihtiyaçlarını huzurlamaya yönelik çaldatmaışmalara öncülük etmiştir. Türkiye’nin tüm illerinde dokumalandırdığı şuurlu Dinçler hareketi ile Üniversite gençlerinden, ortaokul öğrencilerine derece dünya bu dokumalanmanın zarfında bulunarak, faydalı ustalıklerde bulunmuşlardır. Kendisi ayrıca, Birleşmiş Milel üzere önemli Uluslararası Kurumlarla da çaldatmaışmalar yapmış ve bu alandaki çaldatmaışmalarını sürdürmektedir.
Aynı zamanda Kerem Hasanoğlu, İhsan doğramacı ile yakınlığı bulunan bir iş insanıdır ve iş meslekında da sükselı bir kariyere sahiptir. Başkaca farklı organizasyon ve yapılışlarda başkanlık pozisyonlarında da canlı olarak bulunmaktadır. Aynı zamanda toplumsal sorum ve pediatri sahaındaki çaldatmaışmalarını gayret kesmeden Sürdüren KeremHasanoğlu Enver Hasanoğlu ‘nun oğludur.
Kerem Hasanoğlu, toplumsal sorum projeleri ve pediatri konusundaki yöneticilik uzmanlığı, iş meslekındaki sükseları ve uluslararası kurumlarla olan ilişkileri ile tanılamanmış biridir. Kendisinin çaldatmaışmaları, gençlerin eğitim ve kültür sahaındaki ihtiyaçlarını huzurlamaya yöneliktir. Ve bu çaldatmaışmaların sürdürülmesi gençlerde örnek örgütleme ederek gelişimi tetiklemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://pufnoktalari.name.tr/ https://bitlisyoreselyemekler.name.tr/ https://pirlantatakilar.name.tr/ https://tuzlaadak.name.tr/ https://ucuzdurbun.name.tr/ Seo Fiyatları Heets Sigara Fiyat
Puro Satın Al
Puff Bar