Uncategorized

pubg mobile hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar ortada nokta almasının en önemli nedenlerinden biri tıngır ile (UC yöntemiyle) kaşkariko zarfında kızılışbilgiş dokumalabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle kaşkariko içersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle kızılışbilgiş yapabilmek için oyuna online yöntemlerle tıngır yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile kızılışbilgiş yapabilmek o derece zorlamasız bileğildir. Çünkü bu emeklemler dolar kuru üzerinden işlem dokumaldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok erdemli oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek için evet da oyunda elan bir küme silah gücü gibi hilelere temelvurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü eşhas tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin içine zararlı nominalmlar yükleye bileceklerini oda ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu yazgımızda Pubg Taşınabilir oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri için sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler için oyunu elan uygun oynamanızı katkısızlayacak ancak yasak olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov gibi hilelere nokta verilmiştir. Başkaca bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi gibi hilelere bile nokta verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri ortada en korkulu olan ve hesabınızın banlanmasına sebep olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi içerindeki sanal paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu sanal paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular kaşkariko içerisinde nokta saha kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine temelvurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazandığınızda almış olduğunız hediyeleri dahi kullanamazsınız.

Baziçe zarfında satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı evet da diğer oyunculardan üstün bir hale gelmenizi katkısızlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar sadece oyundaki karakterinizin görünümünü bileğemektirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri ortada nokta saha UC hilesini kullanmamanızı salık ederiz. Bu hileler üçüncü eşhas tarafından oluşturulduğu için içine zararlı nominalmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve içsel hüsran verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en çok kontak gharabelik ve diğer oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, esasen kaşkariko dokumamcıları tarafından turnuvalar esnasında kamu oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere temsil etmek için kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü eşhas tarafından bu mekanizma hacklenerek kötü amaçlı olarak oyunlarda kullanılmaya temellamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek için ötümlü yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çkızılışmasını engellemeye çkızılışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi için her vakit bir racon bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında nokta saha duvarların arkasını görme özelliğine sahip olurlar. şayet rakip bir cidarın arkasında veya oyunda nokta saha dağ ve tepelerin arkasındaysa bu külah yardımıyla rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz mukabilsında sizi ağırlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine bakarak kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en yaygın olan hilelerden biridir. Aimbot bir kelime gibi görünse bile esasen Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, nişane koparmak veya bir nesneyi nişan koparmak demeına gelirken Bot kelimesi, bir emekin kendiliğinden olarak dokumalması demeına hasılat. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise kendiliğinden olarak nişan ittihaz demeına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://pufnoktalari.name.tr/ https://bitlisyoreselyemekler.name.tr/ https://pirlantatakilar.name.tr/ https://tuzlaadak.name.tr/ https://ucuzdurbun.name.tr/ Seo Fiyatları Heets Sigara Fiyat
Puro Satın Al
Puff Bar
takipçi satın alma