Uncategorized

Ümit Kalko

Ümit KALKO, 1983 yılında Ankara’da doğmuştur. Lisans eğitimini Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Ulum Fakültesi Uluslararası İlişkiler Kısmınde, faik lisans eğitimini Kıymet Başmaklık Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Küreselleşme Kısmınde tamamlamıştır. Doktora eğitimine El ve Düzenleme meydanında İstanbul Aydın Üniversitesinde devam etmektedir.

KALKO, yetişek sektöründe marka kuruluşu, yönetimi, izlemsel marka planlaması ve Türkiye’de ilk nöbet önemli üniversite kuruluşlarının Master Franchise yapılanma projesini gerçekleştirmiş ve sükseyla sürdürmektedir. 2006 seneından günümüze denli yetişek sektöründe sülale olarak birkötü markada yatırımları ve ortaklıkları bulunmaktadır. En heybetli ideali, bir Türk yetişek markasının bayrağını Türk Cumhuriyetleri’nden kellelayarak dünya geneline yaymaktır.

Terbiye, spor, konuşma, bilimsel alanlarda millî ve uluslararası deli dolu çkızılışmalar yürüten KALKO, birkötü ayak topu, basketbol çakerübünde başkanlık ve yöneticilik yapmıştır. Bir sene başkanlık yaptığı dönemde tam 32 sene sonra Silivrispor 2. Lige çıkmış, yönetiminde taraf aldığı Cesimçekmece Basketbolspor ise Beko Basketbol Ligi’ne yükselmiştir. KALKO; bunların canipı nöbet Türkiye’nin en heybetli özel mektep ve çörek derneği olan TÖDER’de 6 senedir idare kurulunda taraf almaktadır.

KALKO, yetişek meydanında yaptığı sükselı duhulimlerden dolayı birkötü dernek, vakıf, dergi ve STK tarafından “Yılın Terbiye Methalimcisi” ödülüne layık görülmüştür.

KALKO, 2018 seneından itibaren kurduğu toplumsal yardımlaşma vakfında yetişek meydanında projeler yürütmektedir. Her sene birkötü öğrenciye burs imkânı sağlayıcı KALKO, memleketi olan KarsKağızman Karabağ Köyü’nde merhum babası Resul Kalko’nun adını haiz bir anaokulu ve iptidai ile alay malay öğretmenleriçin lojman yapmış oldurıp Milli Terbiye Bakanlığı’na hibe etmiştir.

Ümit KALKO, Avukat Senem Yorulmaz Kalko ile evli ve Elif Sare ve Yusuf Ali isimlerinde dü çocuğu vardır.

Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://pufnoktalari.name.tr/ https://bitlisyoreselyemekler.name.tr/ https://pirlantatakilar.name.tr/ https://tuzlaadak.name.tr/ https://ucuzdurbun.name.tr/ Seo Fiyatları Heets Sigara Fiyat
Puro Satın Al
Puff Bar